کی 2 سیستم مدیریت محتوای قدرتمند تحت جوملا است، با استفاده از کی 2 میتوانید مطالب را با امکانات بیشتری در سایت جوملایی خود منتشر نمایید، اگر از جمله افرادی باشید که با جوملا رابطه خوبی دارند محتما تا به حال اسم کی 2 را شنیده و یا از ان در سایت های جوملایی خود بهره برده اید! این کامپوننت به همراه ماژول ها و پلاگین های مورد نیاز بصورت 100 درصد فارسی و بهینه شده برای زبان فارسی آماده شده است و در ادامه میتوانید دانلود کرده و استفاده نمایید.پیش تر گفته شد که کی 2 سیستم مدیریت محتوای پیشرفته تحت جوملاست که میتوانید توسط آن به انتشار مطلب در جوملا بپردازید منتهی با امکاناتی بیشتر از مدیریت محتوای خود جوملا! از جمله امکانات مهمی که کی 2 دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

برخی امکانات:
امکان پیوست کردن فایل به مطالب اضافه شده
امکان رای دهی و جستجوی اجکس
امکان برچسب گذاری به مطالب بصورت پیشرفته
استفاده از مجموعه های تودرتو
و ...
برخی از امکانات بخصوص کی 2 است، تا زمانی که با این افزونه قدرتمند کار نکرده باشید امکانات آن نسبت به مدیریت محتوای جوملا محسوس نخواهد بود! پس از طریق لینک های زیر فایل افزونه را دانلود و روی سایت جوملایی خود نصب نمایید.

آخرین نسخه فارسی کی 2 بدون مشکل تاریخ شمسی 2.6.8
راهنمای نصب:
فایل ضمیمه شده را دانلود و اکسترکت نمایید.
داخل فایل فشرده دو فایل با نام های زیر خواهند بود:
K2_Rmjoomla_v2.6.8.zip: این فایل فشرده شامل پلاگین ها و ماژول های کی 2 به همراه کامپوننت اصلی کی 2 می باشد که باید روی سایت جوملایی خود نصب نمایید.
k2-2.6.8_path.zip: داخل این فایل فشرده پوشه با نام های administrator و language و media قرار دارند که باید در جوملای شما جایگزین شوند، این مورد برای حل مشکل تاریخ شمسی کی 2 ضروری است.

این نسخه قابل نصب بر روی جوملا 2.5 و جوملا 3 می باشد.