با معرفی و انتشار پلاگین نمایش کلمات کلیدی برای جوملا در خدمت کاربران گرامی هستیم، کلمات کلیدی تاثیر زیادی در رتبه بندی سایت ها و ثبت شدن لینک ها در موتورهای جستجو دارند، کلمات کلیدی در هر مطلب شامل کلمات کلیدی مربوط به آن مطلب هستند که به موتورهای جستجو با دیدن آنها متوجه خواهند شد که مطلب شما در رابطه با چه موضوعی منتشر شده است. در جوملا بصورت پیش فرض در قسمت اضافه کردن مطلب این امکان وجود دارد که برای مطالب خود کلمات کلیدی تعریف نمایید ولی این کلمات درهیچ کجای سایت نمایش داده نمیشوند، پلاگینی را منتشر خواهیم کرد که با نصب و فعال سازی آن به سادگی کلمات کلیدی مطالب را در سایت خود نمایش دهید، برای مشاهده نحوه کارکرد این پلاگین تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

فایل پلاگین را از قسمت پایین دانلود کرده و از طریق مدیریت افزونه ها در جوملای خود نصب نمایید.
به افزونه ها -> مدیریت پلاگین ها مراجعه کرده و " نمایش کلمات کلیدی rmjoomla " را پیدا کنید وروی آن کلیک کنید.
پلاگین نمایش کلمات کلیدی جوملا
بعد از کلیک با صفحه ای شبیه به این صفحه مواجه خواهید شد، در سمت چپ تنظیمات مورد نیاز را انجام دهید و پلاگین را فعال نمایید، مطابق شکل زیر:
پلاگین نمایش کلمات کلیدی جوملا

از پارامترهای موجود در سمت چپ پلاگین میتوانید موقعست نمایش کلمات کلیدی، صفحات قابل مشاهده، جداکننده کلمات کلیدی و ... را انجام دهید.
تنظیمات مورد نیاز را انجام دهید و سپس ذخیره کنید، کار تمام است، اگر به سایت مراجعه کنید با توجه به تنظیمات مربوطه کلمات کلیدی را در صفحات مطالب و یا لیست مجموعه ها مشاهده خواهید کرد.

دموی نحوه نمایش کلمات کلیدی در مطلب:
پلاگین نمایش کلمات کلیدی جوملا
به زودی نحوه قرار دادن کلمات کلیدی در سایت های جوملایی به همراه آموزش های مورد نیاز در سایت قرار میگیرد.