طبق اطلاعیه ای که قبلا موقع انتشار آخرین نسخه ویرچومارت برای جوملا 3 منتشر کرده بودیم مبنی انتشار پلاگین های پرداخت برای نسخه جدید ویرچومارت، امروز پلاگین پرداخت زرین پال برای این نسخه از ویرچومارت با تغییرات نهایی ویرچومارت و زرین پال برای انتشار آماده کرده ایم. ویرچومارت فروشگاه ساز نام آشنای وب و جوملاست که پیش تر آخرین نسخه آن را بصورت کاملا فارسی و بهینه منتشر کرده ایم و اکنون با پلاگین پرداخت زرین پال برای این نسخه در خدمت کاربران گرامی هستیم.

راهنمای نصب و فعال سازی:
ابتدا از طریق لینک زیر آخرین نسخه ویرچومارت برای جوملا 3 را دانلود و نصب نمایید:

http://www.rmjoomla.ir/component/virtuemart-for-joomla3


سپس فایل پلاگین را از طریق لینک های دانلود در زیر همین مطلب دانلود کرده و از طریق مدیریت افزونه ها روی جوملای خود نصب نمایید.
سپس به مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین را طبق تصویر زیر فعال نمایید:

پلاگین پرداخت زرین پال برای ویرچومارت و جوملا 3


پس از فعال سازی پلاگین به قسمت روش های پرداخت ویرچومارت رفته و دکمه جدید را بزنید.
در صفحه باز شده طبق تصویر زیر موارد را تنظیم و ذخیره نمایید:

پلاگین پرداخت زرین پال برای ویرچومارت و جوملا 3پس از اینکه یکبار روی دکمه ذخیره کلیک کردید در صفحه پلاگین روی دکمه پیکربندی کلیک کنید تا صفحه تنظیمات پلاگین نمایش داده شود:

پلاگین پرداخت زرین پال برای ویرچومارت و جوملا 3پس از وارد کردن موارد روی دکمه ذخیره و بستن کلیک کنید تا اتنظیمات پلاگین پرداخت ذخیره شود، اگر مراحل را به درستی طی کرده باشید اکنون فروشگاه شما دارای درگاه پرداخت زرین پال خواهد بود و در مراحل پرداخت، درگاه زرین پال نیز نمایش داده خواهد شد.

برای دانلود پلاگین روی این لینک کلیک کنید